تعمير و نگهداري از محصولات سامسونگ
تعمير و نگهداري از محصولات سامسونگ

تلويزيون 408 اينچي سامسونگ با كيفيت 4k رونمايي شد

بزرگترين تلويزيون LED با كيفيت نمايش 4K در دنيا موسوم به “Super S” با 408 اينچ قطر كه قرار است جايگزين پروژكتورها و پرده‌هاي سينما شود، رونمايي شد.

به نقل از ديلي‌ميل، غول الكترونيكي دنيا از نخستين صفحه نمايش بزرگ خود كه قابليت استفاده در سينماها را هم دارد، پرده‌برداري كرد. اين تلويزيون 34 فوتي(408 اينچي) با توانايي پخش بالاترين كيفيت، بزرگترين تلويزيون حال حاضر دنياست.

ميزان روشنايي اين تلويزيون نزديك به 10 برابر بيشتر از پروژكتورهاي سينما است.

اولين نمونه اين تلويزيون كه نخستين صفحه نمايش LED با محدوده ديناميكي بالا (HDR) با قابليت استفاده در سالن‌هاي سينما مي‌باشد، در سينما لاته(lotte) واقع در برج جهاني كره جنوبي نصب شده است.

البته اين تلويزيون اولين بار در كنفرانس”سينماكان 2017″ در هتلي در نيو اورلئان و لاس وگاس آمريكا رونمايي و تست شده بود.

به گفته مسئولان شركت سامسونگ؛ “Super S” مي‌تواند تجربه تصويري بهتري براي علاقه‌مندان به سينما فراهم سازد.

آقاي كيم مدير بخش بازاريابي نمايشگرهاي سامسونگ مي‌گويد: از طريق رنگ‌هاي واضح‌تر و دقيق‌تر، صوتي ممتاز و ارائه فوق العاده همه اين‌ها، صفحه نمايش سينمايي ما باعث مي‌شود بينندگان احساس كنند كه بخشي از تصوير هستند.

سانگ كيم، معاون مديرعامل سامسونگ الكترونيك آمريكا مي‌گويد: با توجه به محبوبيت سيستم‌هاي نمايش و پخش صوتي خانگي كه با پيشرفت روزافزون همراه است، سالن‌هاي سينما بايد در سيستم نمايش فيلم‌ها دچار تحول شوند تا تجربه‌اي را براي بينندگان رقم بزنند كه در هيچ كجاي ديگر قابل دسترس نباشد. ابداع جديد ما در همين راستا با آخرين فناوري نمايشي و كيفيت فوق‌العاده خود سالن سينما را به محيطي تبديل مي‌كند كه بيننده احساس مي‌كند بخشي از تصوير است و در واقع در محيط نمايش است.

سامسونگ ادعا مي كند كه صفحه نمايش جديدش بدون تداخل رنگ و نور است و نمايش رنگ بسيار دقيق و عالي را ارائه مي‌دهد.

“Super S” داراي كنتراست فوق العاده و تنظيمات سياه و سفيد كم است كه صفحه نمايش را قادر مي‌سازد روشن‌ترين رنگ‌ها و عميق‌ترين سياه را در بي‌نهايت كامل و با يك نسبت كنتراست نشان دهد.

سامسونگ ادعا مي كند كه “Super S” قابليت‌هاي پيشرفته خود را در شرايطي كه سالن سينما روشن است هم بدون در نظر گرفتن محتواي نمايش داده شده روي صفحه نمايش حفظ مي‌كند.

اين تلويزيون در حال حاضر تحت فرايند صدور گواهينامه “DCI” قرار دارد و اخيرا در دانشگاه “كيو” (Keio) توكيو يك آزمون انطباق را پشت سر گذاشته است.

تعميرگاه مركزي سامسونگ تعميرگاه مجاز سامسونگ و نمايندگي تعميرات سامسونگ براي ارائه خدمات در زمينه هاي بالا آماده خدمت رساني است خدمات اين شركت به صورت شبانه روزي بوده و همه جاي ايران را شامال مي شود. خدمات ويژه اي در تهران و كرج ارائه مي شود.

منبع: تلويزيون 408 اينچي سامسونگ با كيفيت 4k رونمايي شد

ادامهـ مطلبـ
| ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۶:۵۵ | سامان
نمايندگي تعميرات سامسونگ، لوازم خانگي، خريد لوازم خانگي، خدمات پس از فروش،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان